PŮLNOČNÍ VLAK MICHALA TUČNÉHO - ALBUM A TURNÉ
07.06.2019

 

Přátelé! S radostí a vděkem dnes vypouštíme do světa naše nové album Půlnoční vlak Michala Tučného a klip k srdcové písni Abych tu žil! Dejte vědět jak se vám líbí! Zahrajeme na pár festivalech a vyrazíme na turné! 

Album
Turné 

Videoklip

LETNÍ FESTIVALOVÁ SEZÓNA 2019
01.05.2019

 

LÉTO JE TADY! Vyrážíme na pódia malá, velká, střední, budeme hrát venku, vevnitř, v městech, vsích i na loukách. Vyráží s náma naše Káťa, na Majálesech a Hradech vystoupí i Míša Tučná. Komplet termíny na rok 2019 včetně všech letních festivalů na kterých se objevíme NAJDETE ZDE

 

(foto: Petr Klapper)

PŮLNOČNÍ VLAK MICHALA TUČNÉHO 2019 - ALBUM A KONCERTNÍ TURNÉ
25.02.2019

 

Jelen - Půlnoční vlak Michala Tučného
.
Na začátku našich muzikantských životů jsme si brali plnými hrstmi, Michal Tučný byl pro nás vždy obrovská inspirace. Letos si naplno užijeme to, že můžeme tyto dary oplatit a vrátit zpět. Chystáme album písní Michala Tučného, které jsme vzali do svých rukou a k němu koncertní turné.
.
TERMÍNY, MÍSTA, UDÁLOSTI A BRZY I PŘEDPRODEJE NAJDETE ZDE
.
Vaši Jeleni

JELEN & PŘÁTELÉ DOMA
08.12.2018

 

Přátelé, díky vám si v tyto podzimní dny užíváme zatím nejlepší turné v šestileté historii Jelena. Po posledním letošním koncertu 15. 12. ve Foru Karlín v Praze si dovolujeme vyhlásit první koncertní pauzu za dobu existence kapely. Zároveň vám ale chceme s nadšením oznámit, že pro vás chystáme speciální koncert Jelen & přátelé doma, u nás na Vysočině! V sobotu 18. 5. pod přibyslavským zámkem se na vás budeme těšit společně s našimi nejen hudebními přáteli Davidem Stypkou, klukama z Poetiky a s Terezou Balonovou. Za všechny ty roky jsme projeli křížem krážem Čechy, Moravu i Slezsko a všude jsme se s vámi cítili jako doma. 18. 5. 2019 vás srdečně zveme do Přibyslavi. Přijeďte se 3. květnovou sobotu cítit jako doma vy k nám.

 

Těšíme se na vás! Vaši Jeleni: Jindra, Ondra, Kása, Saša, Tom, Honzík, Pepa, Káťa

 

Nejlevnější vstupenky do Vánoc ZDE

 

Lineup:

16:00 Tereza Balonová

17:00 Poetika

18:45 David Stypka & Bandjeez

20:30 Jelen

15. 12. 2018 Praha - Forum Karlín hlásí vyprodáno
07.12.2018

 

Poslední vystoupení letošního roku, poslední koncertní před téměř půlroční pauzou je vyprodaný. Děkujeme za přízeň, kterou nás soustavně zahrnujete. Patnáctého večer si to užijeme. Bude to další velká noc, naše společná oslava hudby a přátelství. Bylo nám dobře a bude nám líp. Vaši Jeleni x