JELEN BACKSTAGE TOUR 2015 JE V POLOVINĚ
03.12.2015

 

Koncertní turné JELEN BACKSTAGE TOUR 2015 je přesně v polovině, většina zastávek je vyprodaných. Vstupenky zbývají už jen na dva koncerty. 5.12. Pardubice a 11.12. Ústí nad Labem

JELEN BACKSTAGE TOUR ZAČÍNÁ POZÍTŘÍ PŘIDANÝM KONCERTEM V HRANICÍCH
20.11.2015

 

Pořadatelé hlásí vyprodáno na polovině zastávek JELEN BACKSTAGE TOUR 2015. Děkujeme všem kdo jste si koupili vstupenku a rozhodli se tak strávit večer s námi a naší hudbou. Těšíme se na Vás. Dvě a půl hodiny muziky, živě celé album "Světlo ve tmě", nové autorské písně, naše oblíbené předělávky, Kateřina Marie Tichá, Sima Martausová, výherci naší facebookové soutěže, prostě Jelení oslava hudby. 

ROZHOVOR S JINDROU NA INFORMUJI.CZ
20.11.2015
SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA TOUR
07.10.2015

 

Celý říjen probíhá tahle soutěž o volné vstupy na JELEN BACKSTAGE TOUR 2015. Pošlete nám na Facebook Vaší verzi naší nové písně Vlčí srdce. My sami jsme Vlčí srdce hráli zatím jen jednou a to v Dobrém ránu na ČT2, záznam je ke shlédnutí ZDE. Tady je pro Vás i TEXT S AKORDY. Všechny videa sledujeme ! Ti nejlepší jdou na náš koncert zadarmo, ale pokusíme se nějak odměnit každého z Vás ! Máme rádi, když nás hrajete, zpíváte, tančíte a kreslíte !

JELEN SE STAL LEGENDOU NOČNÍHO PROUDU
01.10.2015

 

Převzali jsme cenu Českého Rozhlasu LEGENDA NOČNÍHO PROUDU v kategorii Objev Roku. Jitka Benešová která Noční Proud na Regině uvádí byla první mediální osobnost která si nás v našich úplných začátcích všimla a pozvala nás na naše vůbec první rozhlasové interview. Ceny si velmi vážíme a večer ve společnosti muzikantů a osobností českého éteru byl velmi příjemný..