MEJDLO S JELENEM 2020
01.09.2020

 

MEJDLO S JELENEM
Neděle 13. 9. 2020 / 16:00
TJ SOKOL BÍLÁ HORA (Hospoda na hřišti)

Každý rok se scházíme, je to už tradice, ale sejít se letos má punc obrovské výjimečnosti. Mejdlo s Jelenem je neformální setkání nás - členů kapely, našich nejbližších přátel, fanoušků a plně akustický koncert kde si naše písničky může s námi zahrát každý. Žádné vstupné, žádné pódium, žádné bariéry, žádné rozdíly. Vemte hudební nástroje, deky, psi, kočky, děti (kdo ještě nemá, tak rodiče!) a přidtě na tuhle srdcovou akci. Přijďte si zazpívat, zahrát, poklábosit, pobýt, zapomenout na starosti všedního dne. 

POZOR! 
Adresa místa konání je:
TJ Sokol Bílá Hora
areál Hospody na hřišti
Moravanů 2A
169 00 Praha 6

ODKAZ NA MAPU:
goo.gl/maps/gnR5mfmpqJ4jwM1F8

MHD:
Tram 22 a 25, zastávka Malý Břevnov

PARKOVÁNÍ:
Jakž takž v okolí (rezidenční oblast, nejsou tu modré zóny).

OBČERSTVENÍ:
Na místě otevřená hospoda (2 bary + gril).

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST:
bit.ly/3hViv5G

My tam budeme od čtyř a už teď se na vás těšíme!

Vaši Jeleni 

See Less

LETNÍ AKCE 2020
03.07.2020

 

Rok 2020 si budeme navždy pamatovat jako bláznivou sezónu. Pro vás všechny doufáme, že jsme z nejhoršího venku. A jedeme to společně oslavit. 18 letních Jeleních hraní začne v Brně a skončí v Břeclavi . Sledujte naše sociální sítě a web pro případné změny a doplnění. Jsme nažhavení a těšíme se na vás jako nikdy předtím. Vaši Jeleni

KOMPLET KONCERTY

JELEN & PŘÁTELÉ 2021
09.06.2020

 

Přátelé,

nový termín na náš Jelení festival je venku. Budeme se na vás těšit za rok v květnu v Přibyslavi! Pořád jsme doufali, že akce proběhne letos na konci léta, ale to vzhledem k povolené maximální kapacitě návštěvníků nebude možné. 
Od příštího týdne pro vás znovu spustíme předprodej vstupenek. Kdo už máte, samozřejmě kupovat nemusíte!

Děkujeme za pochopení a slibujeme, že co nejdřív zveřejníme termíny alespoň pár menších letních koncertů ????❤️

KONCERT JELEN & PŘÁTELÉ V PŘIBYSLAVI PŘELOŽEN
12.05.2020

 

PŘÁTELÉ, do poslední chvíle jsme doufali, že se nás srdcový koncert v Přibyslavi uskuteční. Vzhledem k aktuálním vládním nařízením a zákazu kulturních akcí jsme nuceni akci přesunout zatím na neurčito. Usilovně hledáme náhradní termín a oznámíme ho hned jak ho budeme vědět. Vstupenky zůstávají v platnosti. Stůjte při nás, stojíme při vás. Děkujeme vám za obrovskou přízeň a neskutečně se na vás těšíme na živo.

 

Vaši Jeleni

JEHNĚDY - NOVÝ VIDEOKLIP S NAŠIMA RODINAMA, PŘÁTELI A FANOUŠKY
30.03.2020

 

NOVÝ VIDEOKLIP: youtu.be/GPc35RrEfOY

 

Jehnnědy byly od začátku písnička, která vystihovala všechno, o čem naše muzika je - o naději, síle, odvaze všechno zvádnout, a i když zrovna všechno nejde podle plánů, tak hlavně vydržet, protože špatný časy nikdy netrvaj věčně. Tady je náš společný klip! Děkujeme všem kdo jste poslali svoje videa, děkujeme všem kdo pomáháte, děkujeme všem v první linii.

 

Vaši Jeleni

 

#bylonamdobreabudenamlip