Nový singl "JEDINÝ CO CHCI" vychází 9. 10. 2020
05.10.2020

 

Přátelé! Náš nový singl “JEDINÝ CO CHCI” vychází 9. 10. 2020. 4 roky po vydání našeho posledního autorského alba pracujeme na novém materiálu a nikdy jsme nebyli tak hrdí na svojí hudbu jako teď. Je to paráda a nemůžeme se dočkat až vám něco z těch nových věcí zahrajeme. Jsme plní síly a inspirace. Jsme plní naděje a tohle všechno máme i pro vás. Tento pátek naše nová píseň na všech oficiálních online službách. Napište nám a buďme spolu. Vaši Jeleni

MEJDLO S JELENEM 2020
01.09.2020

 

MEJDLO S JELENEM
Neděle 13. 9. 2020 / 16:00
TJ SOKOL BÍLÁ HORA (Hospoda na hřišti)

Každý rok se scházíme, je to už tradice, ale sejít se letos má punc obrovské výjimečnosti. Mejdlo s Jelenem je neformální setkání nás - členů kapely, našich nejbližších přátel, fanoušků a plně akustický koncert kde si naše písničky může s námi zahrát každý. Žádné vstupné, žádné pódium, žádné bariéry, žádné rozdíly. Vemte hudební nástroje, deky, psi, kočky, děti (kdo ještě nemá, tak rodiče!) a přidtě na tuhle srdcovou akci. Přijďte si zazpívat, zahrát, poklábosit, pobýt, zapomenout na starosti všedního dne. 

POZOR! 
Adresa místa konání je:
TJ Sokol Bílá Hora
areál Hospody na hřišti
Moravanů 2A
169 00 Praha 6

ODKAZ NA MAPU:
goo.gl/maps/gnR5mfmpqJ4jwM1F8

MHD:
Tram 22 a 25, zastávka Malý Břevnov

PARKOVÁNÍ:
Jakž takž v okolí (rezidenční oblast, nejsou tu modré zóny).

OBČERSTVENÍ:
Na místě otevřená hospoda (2 bary + gril).

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST:
bit.ly/3hViv5G

My tam budeme od čtyř a už teď se na vás těšíme!

Vaši Jeleni 

See Less

LETNÍ AKCE 2020
03.07.2020

 

Rok 2020 si budeme navždy pamatovat jako bláznivou sezónu. Pro vás všechny doufáme, že jsme z nejhoršího venku. A jedeme to společně oslavit. 18 letních Jeleních hraní začne v Brně a skončí v Břeclavi . Sledujte naše sociální sítě a web pro případné změny a doplnění. Jsme nažhavení a těšíme se na vás jako nikdy předtím. Vaši Jeleni

KOMPLET KONCERTY

JELEN & PŘÁTELÉ 2021
09.06.2020

 

Přátelé,

nový termín na náš Jelení festival je venku. Budeme se na vás těšit za rok v květnu v Přibyslavi! Pořád jsme doufali, že akce proběhne letos na konci léta, ale to vzhledem k povolené maximální kapacitě návštěvníků nebude možné. 
Od příštího týdne pro vás znovu spustíme předprodej vstupenek. Kdo už máte, samozřejmě kupovat nemusíte!

Děkujeme za pochopení a slibujeme, že co nejdřív zveřejníme termíny alespoň pár menších letních koncertů ????❤️

KONCERT JELEN & PŘÁTELÉ V PŘIBYSLAVI PŘELOŽEN
12.05.2020

 

PŘÁTELÉ, do poslední chvíle jsme doufali, že se nás srdcový koncert v Přibyslavi uskuteční. Vzhledem k aktuálním vládním nařízením a zákazu kulturních akcí jsme nuceni akci přesunout zatím na neurčito. Usilovně hledáme náhradní termín a oznámíme ho hned jak ho budeme vědět. Vstupenky zůstávají v platnosti. Stůjte při nás, stojíme při vás. Děkujeme vám za obrovskou přízeň a neskutečně se na vás těšíme na živo.

 

Vaši Jeleni