RECENZE ➳ EP Magdaléna (((musicserver.cz)))
07.03.2014

7/10 Jelení Magdaléna šlape dobře. Všechny skladby disponují nezpochybnitelnou kvalitou a tím, co chybí většině kapel, které nikdy ani trochu neprorazí mimo svůj domovský region - odlišují se od ostatních.

-Honza Balušek

 

CELÝ ČLÁNEK

ROZHOVOR ➳ Akustická hudba? Lidi zase objevují její kouzlo (Deník.cz)
29.01.2014

Rozhovor Jindry a Gabriely Kováříkové

 

CELÝ ČLÁNEK

VIDEO ➳ Nebe and Prahou (Oficiální videoklip)
12.01.2014

 

Podívejte se na oficiální videoklip k našemu prvnímu singlu, písni Nebe nad Prahou. S režisérem klipu Lipem jsme se seznámili při natáčení Tančíme spolu a od té doby jsme se spřátelili, je vždycky skvělé když se zastaví za námi ve studiu a my mu můžeme pustit kde se zrovna nacházíme v nahrávání.

 

Spotify          Deezer          iTunes

VIDEO ➳ Kateřina Marie Tichá & Jelen - Tančíme spolu (Oficiální videoklip)
20.08.2013

 

Naše kamarádka Kateřina Marie Tichá nás přizvala na hostovačku do svojí písně Tančíme spolu, pomohli jsme s aranží, nahráli nástroje a vokály. Oficiální videoklip režíroval Lipo, ode dneška je na Youtube.. Užívejte! 

 

Spotify          Deezer          iTunes

STUDIO ➳ Nahrávací session
17.04.2013

 

S producentem Martinem Ledvinou jsme nahráli singl Kateřiny Marie Tiché Tančíme spolu a začali jsme společně pracovat i na našich vlastních věcech. Máme asi 20 písní, polopísní a nápadů. Hledáme sound, aranže, tempa, vokály, jamujeme, experimentujeme a zkoušíme i repertoát i na první živé koncerty.