NOVÁ PÍSEŇ ➳ Jelen & Jana Kirschner - Co bylo dál?
04.11.2014

 

Náš v pořadí třetí singl, je duet s jednou z nejvýraznějších evropských zpěvaček Janou Kirschner, nahrávání pro nás byla velká událost, potkat se ve studiu s Janou na společné písni se moc lidem nepoštěstilo, Nohavica, Hapka a teď my. Základ na “Co bylo dál?” jsme napsali během prací na albu "Světlo ve tmě", text Jindra dopsal v podstatě až ve studiu, když bylo jasné, že se Janě píseň líbí, a že do toho jde.

 

Spotify          iTunes          Deezer

RECENZE ➳ Co bylo dál? (((musicserver.cz)))
30.10.2014

8/10 Výsledek je v kontextu českého mainstreamu více než jen uspokojivý. Jelen má potenciál se v brzké době vypracovat mezi nejvýraznější česká uskupení současnosti.

-Josef Martínek

 

CELÝ ČLÁNEK

TV ➳ Tečka páteční noci
24.10.2014

Lenny Trčková pozvala nás a našeho producenta Martina Ledvinu do Tečky páteční noci. Vystupování v přímém přenosu v televizi je pro nás vždy výzva, kameramani, zvukaři, režie, různí asistenti, ale žádné publikum. Za tu krátkou dobu co brázdíme česká pódia s našimi písněmi jsme na zpětnou vazbu Vás, našich posluchačů, dost zvykli. Na vystoupeních jako je toto nám nezbývá nic jiného než si Vás tedy představovat.

 

ZÁZNAM V ARCHIVU ČESKÉ TELEVIZE

 

(7:26 Magdaléna, 26:16 Jelen + rozhovor + Nebe nad Prahou, 81:50 Světlo ve tmě + rozhovor + Smutný pocit, 97:55 rozhovor, 110:05 Listopad)

VIDEO ➳ Magdaléna (Oficiální videoklip)
16.09.2014

 

Náš druhý singl se jmenuje Magdaléna, podívejte se na oficiální videoklip k Magdaléně který režíroval František Effenberger Zouzal. Natáčeli jsme v pražském NODu a pak jsme to náležitě oslavili !

 

Spotify          Deezer          iTunes

TV ➳ Dobré ráno s ČT
10.09.2014

Naše televizní premiéra. Dvě hodiny spánku, ranní Brno v mlžném oparu, kafe, loupák, zvukovka naštěstí hotová z předchozího večera. Při hraní a zpívání v 6 ráno jsme se cítili nečekaně dobře. Tenhle křest ohněm si Jelen užil :)

 

ZÁZNAM V ARCHIVU ČESKÉ TELEVIZE