JEŠTĚ JEDNU NOC
20.03.2021

 

Přátelé, kamarádi, je to tady!

Náš nový singl a videoklip je venku! Je to v pořadí druhý singl z připravované desky, která vyjde 16. dubna! 

 https://bit.ly/Jelen-JeštěJednuNoc

Režie se chopil náš kamarád a přítl Jonáš Červinka, kterému se podařilo zachytit skvělou atmosféru příběhu. Jonáši, díky moc!

Zároveň vás chceme pozvat na on-line koncert, který proběhne 11. dubna! Ještě před vydáním CD vám ve světové premiéře zahrajeme nové písničky! 

 bit.ly/Jelen_On-lineKoncert

Nemůžeme se dočkat, až si po dlouhé době zase společně, celá kapela zahrajeme před publikem, alespoň takhle virtuálně a představíme vám písničky z nové desky.

Mějte se krásně, držte se a vidíme se 11. dubna na streamu! 

Vaši Jeleni!

 

On-line koncert z překrásného prostoru Loftu Bubny 11/4/2021
19.03.2021

JELEN - ON-LINE KONCERT K NOVÉMU ALBU

Vstupenky a info: bit.ly/jelenlivestream2021

 

Přátelé! Spousta novinek!

Nové album "Věci a sny" je téměř hotové a máme obrovskou radost, že můžeme právě teď vyhlásit náš velký on-line koncert, který se bude konat 11/4/2021 v 19:00, a kde vám z něj ve světové premiéře zahrajeme naše nejmilejší písničky. Koncert budeme přenášet z nádherného prostoru Loftu Bubny na platformě MusicClass.

Zakoupení vstupného má pro nás tentokrát hlubší význam, protože do toho všeho co se teď děje, našemu zvukaři Ondrovi vykradli auto na hlídaném parkovišti, ve kterém byla jeho i naše výbava. Pojišťovna od toho dala ruce pryč. Vstupné použijeme i najeho podporu.

Alle to není vše! Dnes v 9:00 sledujte premiéru našeho nového singlu a videoklipu “Ještě jednu noc”. Věci se dějou, hudba se děje a my se už teď na vás neskutečně těšíme!

Vaši Jeleni

 

PS: A teď to nejlepší: vstupné je v dobrovolné výši, ale ke vstupence za 600,- a vyšší dostanete nové CD od nás všech podepsané + se po koncertě setkáme na on-line afterparty přes Zoom, kde poklábosíme, vyfotíme se ... blíž se normálnímu koncertu v téhle době už nepřiblížíme!!!

MILÉ ŽENY
08.03.2021

 

Milé ženy,

dnes je váš mezinárodní den, ale to neznamená nic jiného, než malou připomínku všech těch dalších 364 dní v roce, kdy jste úplně stejně skvělé, úžasné a nenahraditelné a naplňujete naše životy krásou, láskou a štěstím! Moc vám za celou mužskou populaci děkujeme a slibujeme, že vás v našich písničkách budeme i nadále neúnavně oslavovat! Už se těšíme, až vám o tom budeme moc zazpívat naživo.

Vše nejlepší dnes, i kdykoliv jindy vám ze srdce přejí vaši Jeleni! 

 

Foto: Radek Kudláček photographer

NOVINKY DO VYDÁNÍ CD
07.03.2021

 

Přátelé,

datum vydání nového CD se blíží. Do té doby je ovšem spoustu času.

Aby nám to společně uteklo, připravili jsme pár věcí, kterými si zkrátíme dlouhou chvíli. Sledujte náš Facebook a Instagram, kde vás o všem budeme včas informovat. 

Vaši Jeleni!

 

Foto: Radek Kudláček photographer

JELEN & PŘÁTELÉ - NOVÝ TERMÍN
26.01.2021

 

Vracíme se za vámi do Přibyslavi! 

Kvůli současné situaci jsme se rozhodli přesunout náš festival na první zářijovou neděli. Je to jediný termín, kdy můžou přijet naši kamarádi muzikanti a taky vám nechceme brát letní termíny kvůli možným kolizím s vašimi oblíbenými akcemi.

Samozřejmě myslíme na všechny školáky a pracující, a proto pro vás připravujeme akci odpoledního charakteru. Věříme, že si najdete čas a přijedete si za námi užít závěr léta!

 

Všechny doposud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a zárověň je stále možné nakupovat zde -> bit.ly/JelenAPrateleDoma 

 

Zde nová Facebooková událost, přidejte se!