RECENZE ➳ Světlo ve tmě (Music.Server.sk)
29.12.2014

9/10 Hudobné prekvapenie od susedov z Česka, pre ktoré by pomyselná hranica nemala ostať zatvorená. Kapela Jelen je zjav, z ktorého môže nastať poriadna fanúšikovská ruja aj u nás.

-pb

 

CELÝ ČLÁNEK

KONCERTY ➳ Akustický Turné s Divokym Billem
19.12.2014

 

Dnešním večerem jsme v Krnovské Kofole uzavřeli jeden z milníků v životě Jelena, na svoje vyprodané "Akustický turné" nás jako hosty pozvala jedna z největších českých kapel současnosti Divokej Bill. Chovali se k nám jako k vlastním bratrům, dělili se s námi o svoje fans, techniku, zázemí, lásku k hudbě.. prostě o všechno, byla pohoda a my mohli nahlédnout do fungování umělců kteří jsou TOP. Společně jsme si zahráli zazpívali na pódiu i mimo něj. Pánové, děkujeme ! 

 

Vaši Jeleni x(-:€

TV ➳ Český Slavík Mattoni 2014
29.11.2014

 

Byli jsme nominování na Českého Slavíka v kategorii objev roku. Účast na slavících pro nás znamenala velkou a zkušenost.. Exkurze do velkého blyštivého světa mainstreamového šoubyznysu byla zajímavá a přínosná, ale stopy na nás ani na naší hudbě s největší pravděpodobností nezanechá.

 

FOTOGALERIE

ČLÁNEK ➳ Čtenáři (((musicserver.cz))) volí za objev roku Jelena
29.11.2014

Čtenáři nejčtenějšího hudebního webu (((musicserver.cz))) zvolili po vlastní ose z nominací na Českého Slavíka Mattoni 2014 jako objev roku Jelena. Děkujeme za přízeň ! x(-:€

 

CELÝ ČLÁNEK

NOVÁ PÍSEŇ ➳ Jelen & Jana Kirschner - Co bylo dál?
04.11.2014

 

Náš v pořadí třetí singl, je duet s jednou z nejvýraznějších evropských zpěvaček Janou Kirschner, nahrávání pro nás byla velká událost, potkat se ve studiu s Janou na společné písni se moc lidem nepoštěstilo, Nohavica, Hapka a teď my. Základ na “Co bylo dál?” jsme napsali během prací na albu "Světlo ve tmě", text Jindra dopsal v podstatě až ve studiu, když bylo jasné, že se Janě píseň líbí, a že do toho jde.

 

Spotify          iTunes          Deezer