TV ➳ Jelen má titulní píseň v seriálu Všechny moje lásky
15.01.2015

 

Tvůrci Vyprávěj a Bobulí si do svého nového seriálu Všechny moje lásky vybrali jako titulní píseň Jelení Co bylo dál? s Janou Kirschner. Hlavní roli hraje Veronika Žilková, vysílá se každou neděli večer na Primě. Premiéra 25.1.2015.

ZPRÁVA ➳ Nový web !
09.01.2015

Naši kamarádi z Blackfall.com nám napsali tyhle nové webové stránky. Díky pánové ! A Vy přátelé užívejte ve zdraví ! Všechny informace o nás a naší hudbě, koncertech, videoklipech a vůbec o tom co se okolo Jelena děje najdete vždy z první ruky tady na JelenMusic.cz. V pravo v okénku můžete zaregistrovat svůj email a od toho okamžiku se vždy dozvíte vše jako první. Pro naše skalní (registrované) fans připravujeme i exkluzivní obsah.

KONCERTY ➳ Nebe & Jelen Tour 2014 +Kateřina Marie Tichá
07.01.2015

 

18.2.2015 startujeme v olomouckém U-Klubu společné tour s našimi havířovskými kamarády, kapelou Nebe.. Čeká nás (Vás!) 11 koncertů po celé ČR, zahrajeme komplet celý repertoár a dojde i k propojení obou kapel a samozřejmě náš special guest Kateřina Marie Tichá. Přípravy jsou v plném proudu ! Velmi se těšíme za Váma do klubů a na drink po koncertě !

 

vstupenky ➳ on.fb.me/1vq6aKt
 

18.2. OLOMOUC - U-klub

19.2. PRAHA - Lucerna Music Bar
20.2. DĚČÍN - Le Garage Noir

21.2. JABLONEC NAD NISOU - Klub na rampě
6.3. SUŠICE - Tradiční kloub

7.3. PLZEŇ - Buena Vista
12.3. BRNO - Metro
13.3. LITOMYŠL - Kotelna
20.3. KRNOV - Kofola Music Club
21.3. OSTRAVA - Barrák
11.4. HAVLÍČKŮV BROD - Klub OKO

REEDICE ALBA ➳ Jelen - Světlo ve tmě (Edice 2015) + bonusy
05.01.2015

 

Celý náklad našeho debutového alba “Světlo ve tmě” je rozprodán, kdo ho máte, vlastníte už teď v podstatě cenný artefakt ! Protože si o CD každý den píšete, připravili jsme pro Vás reedici s bonusy která vychází v druhé půlce ledna a obsahuje navíc alternativní verze Magdalény kterou znáte z rádií a duet s Janou Kirschner "Co bylo dál?”. K dostání v obchodech s hudbou a podepsané na našich koncertech nebo přímo zde na webu !

PODĚKOVÁNÍ & PŘÁNÍ ➳ 2014? To byl ale rok !
01.01.2015

 

Loni touhle dobou už bylo venku naše EP Magdaléna, pracovali jsme na albu a doufali, že si v létě zahrajeme na pár festivalech a jamovali jsme ve Vagónu s našimi bratry v sukních, kapelou Vintage Wine, která nás ze známosti nechávala před sebou zahrát. Rok se s rokem sešel a my máme za sebou úžasnou koncertní sezónu, na padesát akcí - Rock for People, Benátská!, Karlovarský Filmový Festival, Okolo Třeboně, koncerty s Debbi a s Divokym Billem, Tečku páteční noci (bohužel dnes již zrušenou) a Dobré ráno s ČT, aby jsme jmenovali pár, ale i náš piknik Mejdlo s Jelenem, kde se neplatí vstupné a hraje se prostě jenom tak, pro radost. Magdalény si všimly rádia po celé zemi, na nabídku duetu “Co bylo dál?" nám kývla jedna z nejvýrazněších hudebních osobností současnosti: Jana Kirschner a o píseň projevili zájem i tvůrci nového primáckého seriálu seriálu na jaro 2015.

 

Pořadatelé píší a volají o naše vystoupení ať už samostatně nebo na festivalu - obojího bude hromada! Nic z toho by se nedělo, kdybysme neměli tak pozitivní odezvu od Vás, našeho publika, kdekoli zahrajeme. Jsme nadšeni, že se Vás naše muzika dotýká a nebereme to jako samozřejmost a DĚKUJEME!

 

Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku - zdraví, štěstí, kdo potřebuje tak nějaké ty peníze, lásku a dobrou muziku. Zůstaňte s námi v kontaktu, pište a posílejte fotky na Facebook nebo na Twitter a hlavně doražte na koncert hodit na chvíli starosti za hlavu, zazpívat, zatančit, poslechnout a pak pokecat. Těšíme se na Vás..

 

Vaši Jeleni x(-:€