TV ➳ Tečka páteční noci
24.10.2014

Lenny Trčková pozvala nás a našeho producenta Martina Ledvinu do Tečky páteční noci. Vystupování v přímém přenosu v televizi je pro nás vždy výzva, kameramani, zvukaři, režie, různí asistenti, ale žádné publikum. Za tu krátkou dobu co brázdíme česká pódia s našimi písněmi jsme na zpětnou vazbu Vás, našich posluchačů, dost zvykli. Na vystoupeních jako je toto nám nezbývá nic jiného než si Vás tedy představovat.

 

ZÁZNAM V ARCHIVU ČESKÉ TELEVIZE

 

(7:26 Magdaléna, 26:16 Jelen + rozhovor + Nebe nad Prahou, 81:50 Světlo ve tmě + rozhovor + Smutný pocit, 97:55 rozhovor, 110:05 Listopad)

VIDEO ➳ Magdaléna (Oficiální videoklip)
16.09.2014

 

Náš druhý singl se jmenuje Magdaléna, podívejte se na oficiální videoklip k Magdaléně který režíroval František Effenberger Zouzal. Natáčeli jsme v pražském NODu a pak jsme to náležitě oslavili !

 

Spotify          Deezer          iTunes

TV ➳ Dobré ráno s ČT
10.09.2014

Naše televizní premiéra. Dvě hodiny spánku, ranní Brno v mlžném oparu, kafe, loupák, zvukovka naštěstí hotová z předchozího večera. Při hraní a zpívání v 6 ráno jsme se cítili nečekaně dobře. Tenhle křest ohněm si Jelen užil :)

 

ZÁZNAM V ARCHIVU ČESKÉ TELEVIZE

RECENZE ➳ Světlo ve tmě (((musicserver.cz)))
04.09.2014

8/10 Jelen má velmi dobře našlápnuto a album "Světlo ve tmě" je na té nejlepší cestě získat si srdce toho, kdo má rád inteligentní texty a kvalitní, živou hudbu.

-David Bohm

 

CELÝ ČLÁNEK

KONCERTY ➳ Akustický Turné s Divokkym Billem
31.08.2014

 

Jedna z největších českých kapel současnosti Divokej Bill si vybrala Jelena jako speciálního hosta na svoje "Akustický Turné", zakusíme poprvé velká klubová a kulturáková pódia.. Těšíme se velmi a netušíme co nás čeká !

 

Vaši Jeleni x(-:€