SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA TOUR
07.10.2015

 

Celý říjen probíhá tahle soutěž o volné vstupy na JELEN BACKSTAGE TOUR 2015. Pošlete nám na Facebook Vaší verzi naší nové písně Vlčí srdce. My sami jsme Vlčí srdce hráli zatím jen jednou a to v Dobrém ránu na ČT2, záznam je ke shlédnutí ZDE. Tady je pro Vás i TEXT S AKORDY. Všechny videa sledujeme ! Ti nejlepší jdou na náš koncert zadarmo, ale pokusíme se nějak odměnit každého z Vás ! Máme rádi, když nás hrajete, zpíváte, tančíte a kreslíte !

JELEN SE STAL LEGENDOU NOČNÍHO PROUDU
01.10.2015

 

Převzali jsme cenu Českého Rozhlasu LEGENDA NOČNÍHO PROUDU v kategorii Objev Roku. Jitka Benešová která Noční Proud na Regině uvádí byla první mediální osobnost která si nás v našich úplných začátcích všimla a pozvala nás na naše vůbec první rozhlasové interview. Ceny si velmi vážíme a večer ve společnosti muzikantů a osobností českého éteru byl velmi příjemný.. 

NOVÝ E-SHOP ➳ Trika, placky a CD
28.09.2015

 

Veškerý náš merch vozíme s sebou na každý koncert. Po každém hraní se s Váma všichni rádi potkáme, poklábosíme a pokud nás budete chtít podpořit koupí CD, trika nebo placky, budeme jen rádi. Kdo z Vás se na koncert nedostane, může si všechno objednat v našem E-SHOPU NA TOMTO ODKAZU.

NOVÁ PÍSEŇ ➳ Vlčí srdce
22.09.2015

 

Naší novou píseň Vlčí srdce jsme zahráli premiérově v Dobrém ránu na ČT. Nazkoušeli jsme jí jen den před tímto vystoupením a skvěle to vyšlo. Poslechněte si Vlčí srdce ZDE.  

DOKUMENT ➳ Nebe & Jelen Tour 2015
17.09.2015

 

Brněnský multižánrový umělec Robert Šibl zachytil naše společné turné s kapelou Nebe. Tenhle dokument je vzpomínka na letošní jaro.