REEDICE ALBA ➳ Jelen - Světlo ve tmě (Edice 2015) + bonusy
05.01.2015

 

Celý náklad našeho debutového alba “Světlo ve tmě” je rozprodán, kdo ho máte, vlastníte už teď v podstatě cenný artefakt ! Protože si o CD každý den píšete, připravili jsme pro Vás reedici s bonusy která vychází v druhé půlce ledna a obsahuje navíc alternativní verze Magdalény kterou znáte z rádií a duet s Janou Kirschner "Co bylo dál?”. K dostání v obchodech s hudbou a podepsané na našich koncertech nebo přímo zde na webu !

PODĚKOVÁNÍ & PŘÁNÍ ➳ 2014? To byl ale rok !
01.01.2015

 

Loni touhle dobou už bylo venku naše EP Magdaléna, pracovali jsme na albu a doufali, že si v létě zahrajeme na pár festivalech a jamovali jsme ve Vagónu s našimi bratry v sukních, kapelou Vintage Wine, která nás ze známosti nechávala před sebou zahrát. Rok se s rokem sešel a my máme za sebou úžasnou koncertní sezónu, na padesát akcí - Rock for People, Benátská!, Karlovarský Filmový Festival, Okolo Třeboně, koncerty s Debbi a s Divokym Billem, Tečku páteční noci (bohužel dnes již zrušenou) a Dobré ráno s ČT, aby jsme jmenovali pár, ale i náš piknik Mejdlo s Jelenem, kde se neplatí vstupné a hraje se prostě jenom tak, pro radost. Magdalény si všimly rádia po celé zemi, na nabídku duetu “Co bylo dál?" nám kývla jedna z nejvýrazněších hudebních osobností současnosti: Jana Kirschner a o píseň projevili zájem i tvůrci nového primáckého seriálu seriálu na jaro 2015.

 

Pořadatelé píší a volají o naše vystoupení ať už samostatně nebo na festivalu - obojího bude hromada! Nic z toho by se nedělo, kdybysme neměli tak pozitivní odezvu od Vás, našeho publika, kdekoli zahrajeme. Jsme nadšeni, že se Vás naše muzika dotýká a nebereme to jako samozřejmost a DĚKUJEME!

 

Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku - zdraví, štěstí, kdo potřebuje tak nějaké ty peníze, lásku a dobrou muziku. Zůstaňte s námi v kontaktu, pište a posílejte fotky na Facebook nebo na Twitter a hlavně doražte na koncert hodit na chvíli starosti za hlavu, zazpívat, zatančit, poslechnout a pak pokecat. Těšíme se na Vás..

 

Vaši Jeleni x(-:€

RECENZE ➳ Světlo ve tmě (Music.Server.sk)
29.12.2014

9/10 Hudobné prekvapenie od susedov z Česka, pre ktoré by pomyselná hranica nemala ostať zatvorená. Kapela Jelen je zjav, z ktorého môže nastať poriadna fanúšikovská ruja aj u nás.

-pb

 

CELÝ ČLÁNEK

KONCERTY ➳ Akustický Turné s Divokym Billem
19.12.2014

 

Dnešním večerem jsme v Krnovské Kofole uzavřeli jeden z milníků v životě Jelena, na svoje vyprodané "Akustický turné" nás jako hosty pozvala jedna z největších českých kapel současnosti Divokej Bill. Chovali se k nám jako k vlastním bratrům, dělili se s námi o svoje fans, techniku, zázemí, lásku k hudbě.. prostě o všechno, byla pohoda a my mohli nahlédnout do fungování umělců kteří jsou TOP. Společně jsme si zahráli zazpívali na pódiu i mimo něj. Pánové, děkujeme ! 

 

Vaši Jeleni x(-:€

TV ➳ Český Slavík Mattoni 2014
29.11.2014

 

Byli jsme nominování na Českého Slavíka v kategorii objev roku. Účast na slavících pro nás znamenala velkou a zkušenost.. Exkurze do velkého blyštivého světa mainstreamového šoubyznysu byla zajímavá a přínosná, ale stopy na nás ani na naší hudbě s největší pravděpodobností nezanechá.

 

FOTOGALERIE