TV ➳ Videoklip ze seriálu Všechny moje lásky
29.01.2015

 

Tvůrci rodinného seriálu Všechny moje lásky sestříhali milý klip k titulní písni, naší a Janinu "Co bylo dál?".

RECENZE ➳ Světlo ve tmě (Proglas)
24.01.2015

Zajímavou kapitolou jsou témata textů. Úvodní Jelen, jehož děj krouží kolem Závisti (s velkým „Z“) a nenávisti, patří svým náznakem archetypálního příběhu k nejzajímavějším. Ostatní se většinou točí kolem vztahů, pocitů, umírání a neumírání.

-Milan Tesař

 

CELÝ ČLÁNEK

 

LIVE VIDEO ➳ Magdaléna & James Dean
21.01.2015

 

22. 1. 2015 ve 20:00 vydavá Jelen první věc ze série JELEN FAN CLUB EXCLUSIVES ➳ James Dean Live Video, zaregistrujte svůj email v pravo v sidebaru a zítra ve 20:00 Vám na něj příjde exkluzivní link právě na Jamese. Na stejný email si Vám dovolíme čas od času poslat novinky o tom co Jelen zrovna chystá, ať už to bude voná píseň, klip album nebo vystoupení. Mezitím pro všechny veřejně Magdaléna Live Video ZDE.

 

TV ➳ Jelen má titulní píseň v seriálu Všechny moje lásky
15.01.2015

 

Tvůrci Vyprávěj a Bobulí si do svého nového seriálu Všechny moje lásky vybrali jako titulní píseň Jelení Co bylo dál? s Janou Kirschner. Hlavní roli hraje Veronika Žilková, vysílá se každou neděli večer na Primě. Premiéra 25.1.2015.

ZPRÁVA ➳ Nový web !
09.01.2015

Naši kamarádi z Blackfall.com nám napsali tyhle nové webové stránky. Díky pánové ! A Vy přátelé užívejte ve zdraví ! Všechny informace o nás a naší hudbě, koncertech, videoklipech a vůbec o tom co se okolo Jelena děje najdete vždy z první ruky tady na JelenMusic.cz. V pravo v okénku můžete zaregistrovat svůj email a od toho okamžiku se vždy dozvíte vše jako první. Pro naše skalní (registrované) fans připravujeme i exkluzivní obsah.